PRACOWNIA MODELARSTWA LOTNICZEGO

INSTRUKTOR

Hubert Stroka.

Zapraszamy również na stronę stowarzyszenia którego czlonkiem jest nasze koło www.feniks.3vnet.pl 

Początki krapkowickiej modelarni sięgają lat 50-tych. Modelarstwo w Krapkowicach rozpropagował Norbert Parucha, który do dziś jest najstarszym członkiem modelarni, a zarazem wciąż aktywnym modelarzem i zawodnikiem. Pan Norbert od kilkudziesięciu już lat skleja modele i startuje w zawodach, w których nadal zajmuje czołowe lokaty.

Wysokie miejsca naszych modelarzy lotniczych w ogólnopolskich zawodach to także wynik wsparcia finansowego Krapkowickiego Domu Kultury.

Zajęcia odbywają się w filii Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Krapkowicach (Otemęt, ul. Mickiewicza ), w poniedziałki i środy w godz. 16:30 - 19:00 oraz w piątki w godz. 16:30 - 20:00.

 

Zobacz także:

Z powodu choroby prowadzącego zajęcia zostały chwilowo odwołane. Masz słuch muzyczny? Śpiewanie jest Twoją pasją? Chcesz sprawdzić się na scenie? Masz talent i zapał. Studio Talentów Muzycznych to zajęcia dla Ciebie!
Krapkowickie Niezapominajki
Masz zdolności muzyczne, lubisz śpiewać i chciałbyś poznać podstawy kształcenia głosu to zapraszamy na zajęcia.
Pracownia teatralna
Od grudnia 2012 roku w Krapkowickim Domu Kultury działa nowa sekcja-tańca mażoretkowego.
Rebelianci, Moderplatz, Efekt uboczny, Pop Marlej
Orkiestra koncertuje w kraju i za granicą reprezentując gminę i powiat Krapkowicki.
Orkiestrę można spotkać na różnego rodzaju imprezach organizowanych na terenie powiatu krapkowickiego między innymi: na dożynkach, na festynach, na koncertach parafialnych.
Zapraszamy na zajęcia plastyczne.
Oferta obejmuje działania plastyczne i rękodzielniczych w różnych technikach kształtujące percepcję i zdolności manualne dzieci.
Zajęcia fotograficzne służą poznaniu sztuki robienia zdjęć od strony technicznej i artystycznej.