Krapkowicki Dom Kultury, ul. Prudnicka 7, 47-300 Krapkowice
Email: biuro@kdkkrapkowice.pl
Telefon: 77 44 60 312
kino

Data dodania
14.11.2021

KRAPKOWICKI KLUB FILMOWY - JESZCZE JEST CZAS

Zapraszamy na kolejny seans Krapkowickiego Klubu Filmowego, w tym miesiącu będziemy wyświetlać film "Jeszcze jest czas"
bilety 15 zł
26 listopad 2021 r. (piątek)
godzina 19:00

Data dodania
06.11.2021

RODZINA ADDAMSÓW 2

Data dodania
18.10.2021

DIUNA - PREMIERA W NASZYM KINIE!

Już 22 października zapraszamy na premierowe seanse filmu DIUNA:

Ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta. Bardzo odległa przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się melanż - cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul.

Data dodania
25.09.2021

Nie czas umierać - PREMIERA W KINIE KRAPKOWICE!

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią. Od 1 października w Kinie Krapkowice!

Data dodania
13.09.2021

Psi Patrol: Film w naszym kinie od 24 września

Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu "Psi patrol". To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym. Zapraszamy do naszego kina od 24 września

Data dodania
30.08.2021

Zupa nic w Kinie Krapkowice

Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią (Ewa Wiśniewska), która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek (Adam Woronowicz) i Elżbieta (Kinga Preis). On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi (Rafał Rutkowski). Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski.

Data dodania
11.07.2021

Kino plenerowe z królem francuskiej komedii Christian'em Clevier

Jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzania piątkowych wieczorów przy dobrym filmie na świeżym powietrzu.
Seanse odbędą się w parku Magnolia (za Krapkowickim Domem Kultury), godz 21:00.

Zachęcamy do zabrania ze sobą koców, leżaków lub czegoś wygodnego do siedzenia.

W razie niepogody seanse odbędą się w sali kinowej.

Data dodania
21.06.2021

KRUDOWIE 2: NOWA ERA W KINIE KRAPKOWICE OD 25 CZERWCA

już od 25 czerwca zapraszamy na film animowany dla całej rodziny Krudowie 2: nowa era!

Data dodania
18.05.2021

"Druga połowa" w naszym kinie!

już od 28 maja zapraszamy na film "Druga połowa" \ Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota – który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki.

Data dodania
01.03.2021

Premiera animacji Disneya - CO W DUSZY GRA

Już od 5 marca zapraszamy na premierowe seanse filmu animowanego pt. Co w duszy gra! W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?". Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki.