Krapkowicki Dom Kultury, ul. Prudnicka 7, 47-300 Krapkowice
Email: biuro@kdkkrapkowice.pl
Telefon: 77 44 60 312

kino

kino

Data dodania
27.06.2022

Letnie wieczory filmowe z Omarem Sy

Jak co roku zapraszany na letnie kino plenerowe w Parku Magnolia za Krapkowickim Domem Kultury, tym razem będziemy wyświetlać filmy z Omarem Sy w roli głownej. Zaczynamy od 22 lipca, godzina 21:00. Zachęcamy do zabrania ze sobą jakiegoś koca, krzesełka, fotela itp.
W razie niepogody seanse odbędą się w sali kinowej. Popcorn, nachosy i napoje można będzie kupić na w sklepiku na holu KDK.

22.07 - Nieobliczalni

29.07 - Samba

05.08 - Jutro będziemy szczęśliwi

12.08 - Gliniarz z Belleville

Filmy z lektorem!

Data dodania
19.06.2022

Samiec Alfa od 24 czerwca w Kinie Krapkowice

Zapraszamy od 24 czerwca na seanse filmu Samiec Alfa
Pięciu mężczyzn spotyka się na kursie samorozwoju, prowadzonym przez charyzmatycznego coacha, który obiecuje, że naprawi ich relacje z partnerkami.
Kontrowersyjne metody samozwańczego specjalisty stawiają ich życie na głowie, co prowadzi do serii zabawnych, niekiedy mrożących krew w żyłach konsekwencji.

Data dodania
06.06.2022

Od 10 czerwca zapraszamy na "Sonic 2: Szybki jak błyskawica" i "Po miłość / Pour l'amour"

Od 10 czerwca zapraszamy na "Sonic 2: Szybki jak błyskawica" i "Po miłość Pour l'amour" Bilety dostępne w kasie kina oraz na stronie BILETY24.pl

Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote
pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi.

Data dodania
31.05.2022

Boscy w Kinie Krapkowice

Już 3 maja zapraszamy na film pt. "Boscy"

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez).

Data dodania
24.05.2022

Krapkowicki Klub Filmowy - Lamb

27.05.2022, godzina 19:00, bilet 15 zł
Lamb
Debiut islandzkiego reżysera rozgrywa się na odizolowanej farmie, gdzie młode małżeństwo opiekuje się stadem owiec. Ich surowe, wypełnione pracą życie zmienia się gwałtownie, gdy pewnej nocy w zagrodzie przychodzi na świat niezwykła istota. María i Ingvar zabierają ją do domu, a ich decyzji o przejęciu opieki nad noworodkiem towarzyszy pełne gniewu i rozpaczy beczenie owczej matki. Rosnące napięcie potęguje pojawienie się w domu brata Ingvara: pogubionego muzyka, który ma zawsze puste kieszenie i przynosi ze sobą wyłącznie kłopoty.

Data dodania
28.04.2022

Doktor Strange w multiwersum obłędu - Premiera w Kinie Krapkowice

Już 6 maja zapraszamy do naszego kina na premierowe seanse filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu".
Film "Doktor Strange w multiwersum obłędu" wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy, tocząc walkę z tajemniczym wrogiem.

Data dodania
09.04.2022

Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledora w Krapkowicach od 22 kwietnia

Od 22 kwietnia zapraszamy wszystkich miłośników magii na seanse filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledora".
Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza.

Data dodania
29.03.2022

Od 1 kwietnia zapraszamy na film pt. "Za duży na bajki"

Od 1 kwietnia zapraszamy na film pt. "Za duży na bajki"
W życiu Waldka (Maciej Karaś), wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy (Karolina Gruszka) zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki (Dorota Kolak), która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Ale choć nietuzinkowa krewna funduje Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania, chłopak otrzymuje od niej przy okazji najcenniejszą lekcję życia.

Data dodania
20.03.2022

Już w ten weekend zapraszamy na "To nie wypanda" i "Jakoś to będzie"

od 25 marca zapraszamy na animację dla dużych i małych "To nie wypanda" w wersji 2D dubbing, a dzień później zaczynamy wyświetlać komedię "Jakoś to będzie".

To nie wypanda:
W filmie Disneya i Pixara pt. „To nie wypanda” poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki.

Data dodania
12.03.2022

Krapkowicki Klub Filmowy - C'mon C'mon

25 marca zapraszamy na kolejną odsłonę Krapkowickiego Klubu Filmowego, tym razem zagramy film C'mon C'mon.
25 marca godzina 19:00, bilety 15 zł

Wielki powrót Mike’a Millsa, twórcy niezapomnianych "Debiutantów", a także Joaquina Phoenixa, który w "C’mon C’mon" zagrał swoją pierwszą od czasów "Jokera" rolę – zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek. Jego bohater Johnny, dziennikarz radiowy, uczy się uważnie słuchać, tworzyć trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i… przytulać.