Warsztaty fotografii

Zajęcia fotograficzne służą poznaniu sztuki robienia zdjęć od strony technicznej i artystycznej. Łączą naukę z treningiem umiejętności: wiadomości teoretyczne utrwalamy ćwiczeniami. Na spotkaniach poznajemy podstawowe pojęcia takie jak przysłona czy balans bieli, zapoznajemy się z różnymi tematami jak fotografia portretowa, makro, pejzażowa czy dokumentalna. Zajęcia mają za zadanie ułatwić rozwój każdego uczestnika w najwygodniejszym dla niego tempie i formie.

Zajęcia prowadzi Karolina Salamon, absolwentka opolskiego Liceum Plastycznego, które ukończyła z wyróżnieniem, także z dyplomu ze specjalizacji, którą była fotografia.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii niezależnie od stopnia zaawansowania.

Spotykamy się w każdy poniedziałek w godzinach od 15 do 17 w Krapkowickim Domu Kultury.

Godziny zajęć: 
poniedziałek w godzinach od 15 do 17

Zobacz także:

Z powodu choroby prowadzącego zajęcia zostały chwilowo odwołane. Masz słuch muzyczny? Śpiewanie jest Twoją pasją? Chcesz sprawdzić się na scenie? Masz talent i zapał. Studio Talentów Muzycznych to zajęcia dla Ciebie!
Krapkowickie Niezapominajki
Masz zdolności muzyczne, lubisz śpiewać i chciałbyś poznać podstawy kształcenia głosu to zapraszamy na zajęcia.
Pracownia teatralna
Od grudnia 2012 roku w Krapkowickim Domu Kultury działa nowa sekcja-tańca mażoretkowego.
Rebelianci, Moderplatz, Efekt uboczny, Pop Marlej
Orkiestra koncertuje w kraju i za granicą reprezentując gminę i powiat Krapkowicki.
Orkiestrę można spotkać na różnego rodzaju imprezach organizowanych na terenie powiatu krapkowickiego między innymi: na dożynkach, na festynach, na koncertach parafialnych.
Zapraszamy na zajęcia plastyczne.
Oferta obejmuje działania plastyczne i rękodzielniczych w różnych technikach kształtujące percepcję i zdolności manualne dzieci.
Zrób sobie samolot. Zapraszamy wszystkich modelarzy.