Pracownia teatralna

ZAJĘCIA TEATRALNE
Może to trywialne, ale w teatrze nie zawsze chodzi o sam spektakl.
Czasami ważniejsze jest spotkanie.”

Izabela Kuriata – instruktor teatralny, animator kultury, pedagog, historyk.

Od ośmiu lat pracuje w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Głogówku, gdzie prowadzi grupę teatralną Haba-Haba. Wcześniej pracowała z dziećmi w wieku przedszkolnym, szkolnym i młodzieżą licealną. W 2014 roku zakwalifikowała się ze swoim autorskim spektaklem na XV Ogólnopolskie Forum Teatrów Dziecięcych Miniatury do Opola.
W swoich spektaklach łączy teatr ruchu z żywym słowem. Absolwentka  specjalizacji teatralnej Pomaturalnego Studium Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu, Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatru Dzieci i Młodzieży na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie filia we Wrocławiu oraz kierunku historii na Uniwersytecie Opolskim. Miłośniczka twórczości K.I. Gałczyńskiego, J.Przybory, K.Vonneguta oraz kotów.

 

 

Godziny zajęć: 
Grupa Młodzieżowa (gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne) - poniedziałki od 17.00 do 18.30 Teatr Wiercipięty (dzieci 7-9 lat) - wtorki od 15.30 do 16.45 Teatr WILEKI Inaczej (uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej) - wtorki od 17.00 do 18.00 Teatr X (dorośli) - wtorki od 18.00 do 19.30

Zobacz także:

Z powodu choroby prowadzącego zajęcia zostały chwilowo odwołane. Masz słuch muzyczny? Śpiewanie jest Twoją pasją? Chcesz sprawdzić się na scenie? Masz talent i zapał. Studio Talentów Muzycznych to zajęcia dla Ciebie!
Masz zdolności muzyczne, lubisz śpiewać i chciałbyś poznać podstawy kształcenia głosu to zapraszamy na zajęcia.
Umożliwienie rozwoju talentu i umiejętności wokalnych zdolnej młodzieży naszej gminy.
Od grudnia 2012 roku w Krapkowickim Domu Kultury działa nowa sekcja-tańca mażoretkowego.
Rebelianci, Moderplatz, Efekt uboczny, Pop Marlej
Orkiestra koncertuje w kraju i za granicą reprezentując gminę i powiat Krapkowicki.
Orkiestrę można spotkać na różnego rodzaju imprezach organizowanych na terenie powiatu krapkowickiego między innymi: na dożynkach, na festynach, na koncertach parafialnych.
Zapraszamy na zajęcia plastyczne.
Zapraszamy na zajęcia plastyczne.
Oferta obejmuje działania plastyczne i rękodzielniczych w różnych technikach kształtujące percepcję i zdolności manualne dzieci.
Zrób sobie samolot. Zapraszamy wszystkich modelarzy.