PRACOWNIA PLASTYCZNA - STUDIO EMKA

INSTRUKTOR
Adam Werwiński swoją pierwszą pracę wystawił w 1976 roku w Kluczborku. Następnie, gdy pracował w cementowni Górażdże był plastykiem zakładowym, a w między czasie rozwijał swoje zainteresowania plastyczne uzyskując prawa instruktora plastyki co pozowliło na prowadzenie kursu rysunku w gogolińskim liceum. Po paru latach na plenerach w Kielcach z cyklu cztery pory roku w Ameliówce plenery pod egidą ministerstwa budownictwa i ministra kultury Krawczuka.
W 2000 roku jego wystawa w Mosznej zaowocowała propozycją wstąpienia do PZAP sztuka użytkowa w Opolu. Adam Werwiński jest członkiem i uczestniczy w plenerach międzynarodowych, uczestniczy również w wystawach zbiorowych na terenie Polski i Czech. Wystawia się również w Opolu w Urzędzie Marszałkowskim oraz w domach kultury na terenie Polski i Czech. 
 
 

Zobacz także:

Z powodu choroby prowadzącego zajęcia zostały chwilowo odwołane. Masz słuch muzyczny? Śpiewanie jest Twoją pasją? Chcesz sprawdzić się na scenie? Masz talent i zapał. Studio Talentów Muzycznych to zajęcia dla Ciebie!
Krapkowickie Niezapominajki
Masz zdolności muzyczne, lubisz śpiewać i chciałbyś poznać podstawy kształcenia głosu to zapraszamy na zajęcia.
Pracownia teatralna
Od grudnia 2012 roku w Krapkowickim Domu Kultury działa nowa sekcja-tańca mażoretkowego.
Rebelianci, Moderplatz, Efekt uboczny, Pop Marlej
Orkiestra koncertuje w kraju i za granicą reprezentując gminę i powiat Krapkowicki.
Orkiestrę można spotkać na różnego rodzaju imprezach organizowanych na terenie powiatu krapkowickiego między innymi: na dożynkach, na festynach, na koncertach parafialnych.
Oferta obejmuje działania plastyczne i rękodzielniczych w różnych technikach kształtujące percepcję i zdolności manualne dzieci.
Zajęcia fotograficzne służą poznaniu sztuki robienia zdjęć od strony technicznej i artystycznej.
Zrób sobie samolot. Zapraszamy wszystkich modelarzy.